Vrijdag Zaterdag Zondag
13.00 - 13.30
Earthawareness en opening ceremonie
Cacao ceremonie
Brentsleng and flow arts, Bubbels art, Poetry
Vincent Light in Motions, Marjon, Douwe Jan Schrale
Earthawareness en opening ceremonie
Cacao ceremonie
Brentsleng and flow arts, Bubbels art, Poetry
Vincent Light in Motions, Marjon, Douwe Jan Schrale
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
DJ's
Ions(NL), Nykkyo Energy Dj(NL), Cyberchick(Fr), Lick N Flip(De) “Live”, Vassias(Gr), Vage Paul(NL), Bardo Vision. And many more
DJ's
Ions(NL), Nykkyo Energy Dj(NL), Cyberchick(Fr), Lick N Flip(De) “Live”, Vassias(Gr), Vage Paul(NL), Bardo Vision. And many more
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
Hosting Psy Klub
DJ\'s T!la, Thor, Fluo Freak, Disomnia, Sigma Nolak
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
22.30 - 23.00
23.00 - 23.30
23.30 - 00.00
24.00 - 00.30
24.30 - 25.00
Vrijdag Zaterdag Zondag
13.00 - 13.30
Mooniq Priem
achtergrondmuziek
Mooniq Priem
achtergrondmuziek
Mooniq Priem
achtergrondmuziek
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Espresso Records
Funkaloo
Funkaloo
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
22.30 - 23.00
23.00 - 23.30
23.30 - 00.00
24.00 - 00.30
24.30 - 25.00
Vrijdag Zaterdag Zondag
24.30 - 25.00
Rick Angel
0:30 - 02:00
Gijs & Tim
0:30 - 02:00
25.00 - 25.30
25.30 - 26.00
26.00 - 26.30
DJ Piip
02:00 - 03:30
Isis & Mozes
02:00 - 03:00
26.30 - 27.00
27.00 - 27.30
DJ Isis
03:00 - 04:00
27.30 - 28.00
28.00 - 28.30
Gijs & Tim
04:00 - 05:00
28.30 - 29.00
Vrijdag Zaterdag Zondag
22.30 - 23.00
WANNABEASTAR
Chontaraz
23.00 - 23.30
Vrijdag Zaterdag Zondag
14.00 - 14.30
Exota DJ team
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
Sjeem's wereld muziek

Fillinque
16.00 - 16.30
Sjeem's wereld muziek
16.30 - 17.00
Exota DJ team
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
Blaf Buddy's
Fillinque
18.00 - 18.30
BiaNox
18.30 - 19.00
Vince Morgana
19.00 - 19.30
Yung Kneef
Mir.I.Ami
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Raywell
Vince Morgana
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
Soultrash
Flamboyant
21.30 - 22.00
Ramb in de Partyflat
22.00 - 22.30
Flamboyant
Exota DJ team
22.30 - 23.00
BiaNox
23.00 - 23.30
Ramb in de Partyflat
BiaNox
23.30 - 00.00
Phenlau
24.00 - 00.30
Rawendz
Ramb in de Partyflat
24.30 - 25.00
Vrijdag Zaterdag Zondag
10.00 - 10.30
Kids Yoga
10:00 - 11:00
Kids Yoga
10:00 - 11:00
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Maskers / Tooien / Kostuums maken voor de kinderparade
11:10 - 12:10

Upcycle Muziek Instrumenten maken en Hallo wereld leren zingen en spelen.
12:20 - 13:20
Kids in 't theater
11:10 - 12:10

Jongleer Circus workshop
12:20 - 13:20
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
Kids in 't theater
13:30 - 14:30
Oefenen voor de grote parade! Hallo wereld zingen en spelen
13:30 - 14:30
14.00 - 14.30
Playshop: Natuur Mandala of Krachtschild maken
14.30 - 15.00
Verkleden en schminken kindereparade
Op het festivalterrein
14:40 - 15:40

Grote muzikale interactieve kinderparade over het festival terrein
15:50 - 16:50
15.00 - 15.30
Playshop: Solarcooker maken of een lichtje voor in je tent.
15:10 - 16:10

Human Junior Mandala's
16:20 - 17:20
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
Human Mandala's maken met jong en oud
op het festivalterrein
16:00 - 17:00
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
Kids in 't theater
17:30 - 19:00
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Start Kidshostel
19:00 - 21:00

Kinder Disco DJ Moksi & Friends
20:00 - 22:00
Start Kidshostel
19:00 - 21:00

Jongleer Circus workshop
19:30 - 20:00

Kinder Disco DJ Moksi & Friends
SHOW YOUR MOVES
20:00 - 22:00
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Kinder Disco DJ Moksi & Friends
20:00 - 22:00
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
Achtergrond muziek bij de Family bar
22:00 - 01:00
Achtergrond muziek bij de Family bar
22:00 - 01:00
Achtergrond muziek bij de Family bar
22:00 - 01:00
22.30 - 23.00
23.00 - 23.30
23.30 - 00.00
24.00 - 00.30
24.30 - 25.00
Vrijdag Zaterdag Zondag
16.00 - 16.30
Showtime
Showtime
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Showtime
Showtime
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Showtime
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Showtime
Showtime
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
Showtime
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
Showtime
Showtime
22.30 - 23.00
Vrijdag Zaterdag Zondag
14.00 - 14.30
Is this the real life
14:00 - 17:00

Electronic Exploration
14:00 - 22:00

Is this the real life
18:00 - 21:00

Beeldjutters
21:00 - 01:00
Is this the real life
14:00 -17:00

Electronic Exploration
14:00 - 22:00

Is this the real life
18:00 -21:00

Beeldjutters
21:00 - 01:00
Is this the real life
14:00 - 17:00
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Is this the real life
18:00 -21:00
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
Beeldjutters
21:00 - 01:00
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
KRAZ
22:00 - 23:00
22.30 - 23.00
23.00 - 23.30
23.30 - 00.00
24.00 - 00.30
24.30 - 25.00
Vrijdag Zaterdag Zondag
16.00 - 16.30
DJ Groon & DJ Soleado
DJ Groon & DJ Soleado
DJ Groon & DJ Soleado
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Glenn Stone
Lop Ahtar
Rick Weiss
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00
Niels Sterken & Naughty Nik
Recs
Æcium
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
Telefunk
Lucky Done Gone
Mohn
22.30 - 23.00
23.00 - 23.30
23.30 - 00.00
Roel Zweers
23:30 - 01:00
Joe Wilkens & Lucas
23:30 - 01:00
Somos
23:30 - 01:00
24.00 - 00.30
24.30 - 25.00
Vrijdag Zaterdag Zondag
12.00 - 12.30
ALLures
DJ Lyricist
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
DJ Lyricist
ALLures
14.00 - 14.30
Rubbennovus
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
Herzig
Herzig
15.30 - 16.00
DJ Lyricist
16.00 - 16.30
Funksoulbrothers
Funkfenomena
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
Funkfenomena
Dj Riley
17.30 - 18.00
Herrie met Gerrie
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
Kenflow
Dj Riley
Le Cher
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Belt & Wezol
La Fuente
Deepend
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00
Røse Røx
Le Cher
Røse Røx
22.00 - 22.30
22.30 - 23.00
23.00 - 23.30
Røse Røx
23.30 - 00.00
Le Cher
24.00 - 00.30
24.30 - 25.00
Vrijdag Zaterdag Zondag
10.00 - 10.30
Mantra Meditatie
Lotus
Mantra Meditatie
Lotus

KidsPaintYoga
Liselot Pluister
10:30 - 11:30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
DJ
Archangel

Kriebelmeisjes
Marije, Lisette, Else
12:00 - 13:00

Shiatsu/Balinese Massage
Kuda Nemane
12:00 - 13:00

Lezing +Live set
Copelandia
12:45 - 14:00

Informatie/demonstratie medicinale canabis
Stichting Suver Nuver
13:00 - 17:00

Sound Healing
Michalis
14:00 - 15:00

AcroYoga
Marijke en Roald
14:15 - 15:15

Talking Drum
Mame N\'Diack Thiam
15:00 - 16:00

Up in Vape Tour
16:00 - 16:45

Kriebelmeisjes
Marije, Lisette, Else
16:00 - 17:00

Lezing: Blendin
16:00 - 17:00
12.00 - 12.30
Family Circus Yoga
12:00 - 13:00

Kriebelmeisjes
Marije, Lisette, Else
12:00 - 13:00

Shiatsu/Balinese Massage
Kuda Nemane
12:00 - 13:00
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
Lezing: Ancient Geometry
Casimir ten Have
13:00 - 14:00

Informatie/demonstratie medicinale canabis
Stichting Suver Nuver
13:00 - 17:00

Sound Healing
Michalis
14:00 - 15:00

Tantraworkshop
Marloes, Else
14:00 - 15:00

AcroYoga
Marije, Lisette, Else
14:30 - 15:30

Up in Vape Tour
16:00 - 16:45

Kriebelmeisjes
Marije, Lisette, Else
16:00 - 17:00

Lezing: Resonantie
Peter den Haring
16:00 - 17:00
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
Lezing: Ancient Geometry
Casimir ten Have
15:30 - 16:30
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
Rife Healing Machine
Claudette de Jonge
16:30 - 17:00

Sound Healing
Michalis
16:30 - 17:30

Informatie/demonstratie medicinale canabis
Stichting Suver Nuver
16:30 - 19:00

Deep Sound Yin Yoga
Dyane
17:00 - 18:00

Up in Vape Tour
18:00 - 18:45

Shiatsu/Balinese Massage
Kuda Nemane
18:00 - 19:00
17.00 - 17.30
Lezing +Live set
Albïno
17:00 - 18:00

Rife Healing Machine
Claudette de Jonge
17.30 - 18.00
Rife Healing Machine
Claudette de Jonge
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
DJ
BeatuniQue
DJ
Space Kadett
DJ
Kremlin Disko

Live Band
Muji Roux
20:45 - 22:00
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
DJ
Kesmè
DJ
Nightwatch Soundsystem
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
DJ
Guy Gravier
22.30 - 23.00
23.00 - 23.30
DJ
Deep Filip
DJ
MIICHII
23.30 - 00.00
DJ
Palestina Robotica
24.00 - 00.30
24.30 - 25.00
Vrijdag Zaterdag Zondag
15.00 - 15.30
Camilla Blue
SpageAgePoetry
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
Shamana's
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
Bye Beneco
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Komodo
Nieuwegrond
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
De Nachtdienst
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Wild Romance
Zwart Licht
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
Nadav Dagon
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
Akula Rhythm Band
Knarsetand
22.30 - 23.00
23.00 - 23.30
23.30 - 00.00
24.00 - 00.30
Umeme
De Likt
24.30 - 25.00
Vrijdag Zaterdag Zondag
10.00 - 10.30
Never Mind I'm Yoga
Anne-Mieke Does
10:00 - 18:00

Meet you at the totem
Rui Weerkamp
doorlopend

Voel je vrij
Biance Kroef
Doorlopend

Break the Silence Disco
Rode Kruis
11:00 - 18:00

Poezië- Tuin
Proces-Verbaal
11:00 - 20:00

Kidscircus
Circusfactory
12:00 - 18:00

Las Murejes
12:00 - 20:00

Entertenen
Mark Bosch
13:30 - 14:30

Entertenen
Mark Bosch
15:30 - 16:30

Freaky Lovebirds
Stichting Matta
18:00 - 19:00

Silent Disco
Rode Kruis
18:00 - 01:00

Freaky Lovebirds
Stichting Matta
20:00 - 21:00
Never Mind I'm Yoga
Anne-Mieke Does
10:00 - 18:00

Meet you at the totem
Rui Weerkamp
doorlopend

Voel je vrij
Biance Kroef
doorlopend

Break the Silence Disco
Rode Kruis
11:00 - 18:00

Poezië- Tuin
Proces-Verbaal
11:00 - 20:00

Kidscircus
Circusfactory
12:00 - 18:00

Las Murejes
12:00 - 20:00

Freaky Lovebirds
Stichting Matta
13:00 - 14:00

Entertenen
Mark Bosch
13:15 - 14:15

Entertenen
Mark Bosch
14:14 - 15:15

Meer dan Gewenst
Stichting Matta
15:00 - 16:00

Entertenen
Mark Bosch
15:15 - 16:15

Silent Disco
Rode Kruis
18:00 - 01:00
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
Break the Silence Disco
Rode Kruis
13:00 - 18:00

Kidscircus
Circusfactory
13:00 - 18:00

Never Mind I'm Yoga
Anne-Mieke Does
13:00 - 18:00

Poezië- Tuin
Proces-Verbaal
13:00 - 20:00

Meet you at the totem
Rui Weerkamp
doorlopend

Voel je vrij
Biance Kroef
doorlopend

Las Murejes
14:00 - 20:00

Entertenen
Mark Bosch
17:00 - 19:00

Silent Disco
Rode Kruis
18:00 - 01:00

Freaky Lovebirds
Stichting Matta
20:00 - 21:00
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
22.30 - 23.00
23.00 - 23.30
23.30 - 00.00
24.00 - 00.30
24.30 - 25.00
Vrijdag Zaterdag Zondag
11.00 - 11.30
Workshop in je lijf
11:00 - 12:00

Aura Painting
Richard Voller
doorlopend

Boswandeling met Bioloog vol passie
12:00 - 13:00

Lunch cateraar
De Kokjes
12:30 - 13:00

Kath FlowerPower
13:00 - 17:00

HuisKamerFissa Jamsessies
o.a. MC B Bram en Mr. Moto
13:00 - 01:00

Landkunst, String Art, Theater Terrotorium, Ziezaza
14:00 - 18:00

Diner Cateraar
De Kokjes
18:30 - 19:30

Boswandeling met Bioloog vol passie
19:00 - 20:00

Wandelaer
20:00 - 21:00

Electrobics
20:30 - 21:00

Spacyfique
21:00 - 22:00

Chill out Liq A lot
21:00 - 0:00

Spacyfique b2b Jellies
22:00 - 23:00

Ace Bitcrusher
23:00 - 0:00

Pinas & Hoff
0:00 - 01:00

The High Class
0:00 - 01:00
Workshop in je lijf
11:00 - 12:00

Aura Painting
Richard Voller
doorlopend

Boswandeling met Bioloog vol passie
12:00 - 13:00

Lunch cateraar
De Kokjes
12:30 - 13:00

Liq & FlowerPower
13:00 - 17:00

HuisKamerFissa Jamsessies
o.a. MC B Bram en Mr. Moto
13:00 - 01:00

Landkunst, String Art, Theater Terrotorium, Ziezaza
14:00 - 18:00

Diner Cateraar
De Kokjes
18:30 - 19:30

Boswandeling met Bioloog vol passie
19:00 - 20:00

Wandelaer
20:00 - 21:00

Ace Bitcrusher
21:00 - 22:00

Chill out Liq A lot
21:00 - 0:00

Spacyfique
22:00 - 23:00

Ace Bitcrusher
23:00 - 0:00

Q-kumba b2b Jellies
0:00 - 01:00

Tableau Vivant + friends Pinas & Hoff
0:00 - 01:00
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
Lunch cateraar
De Kokjes
13:00 - 14:00

VinyLiq
13:00 - 17:00

Aura Painting
Richard Voller
doorlopend

HuisKamerFissa Jamsessies
o.a. MC B Bram en Mr. Moto
13:00 - 01:00

Landkunst, String Art, Theater Terrotorium, Ziezaza
14:00 - 18:00

Xio
17:00 - 19:00

Diner Cateraar
De Kokjes
18:30 - 19:30

Boswandeling met Bioloog vol passie
19:00 - 20:00

Wandelaer
20:00 - 21:00

Disco Aerobics
20:30 - 21:00

Chill out Liq A lot
21:00 - 0:00

Q-Kumba
23:00 - 0:00

Pinas & Hoff
0:00 - 01:00

The High Class
0:00 - 01:00
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
22.30 - 23.00
23.00 - 23.30
23.30 - 00.00
24.00 - 00.30
24.30 - 25.00
Vrijdag Zaterdag Zondag
10.00 - 10.30
ontbijt piano concert Roeland Drost
Lounge Dj's op strand / opening verjaardags tent
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
2nd Huwelijk Wedding Chapel
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
13.00 - 13.30
Vrije inloop voor iedereen - opgeven voor "open huwelijken"
Open huwelijken - loop binnen als je getrouwd wilt worden
Verjaardag vieren met...
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
Chillout lounge open en muziek / band
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
Jurgen Unom - zanger
Verjaardag vieren met...
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
1ste Huwelijk - wedding chapel
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
Chillout lounge open en muziek / band
3rd Huwelijk - Wedding Chapel
Verjaardag vieren met...
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Open huwelijken - loop binnen als je getrouwd wilt worden
Verjaardag vieren met...
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Openingsceremonie Tempel
Fun in de tent met Dj's:
Andre Zeldenrust
Buddy Suwijn
Marc de Koning
DJ Isis
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
Fun in de tent met Dj's:
Andre Zeldenrust
Buddy Suwijn
Marc de Koning
DJ Collin
Sluitingsceremonie 'burn'
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
22.30 - 23.00
23.00 - 23.30
Fun in de tent met Dj's:
23.30 - 00.00
24.00 - 00.30
24.30 - 25.00
25.00 - 25.30
Silent Disco in de Wedding chapel
Campfire songs by Dune Sessions 01:00 - 03:00
Silent Disco in de Wedding chapel
Campfire songs by Dune Sessions 01:00 - 03:00
Silent Disco in de Wedding chapel
Campfire songs by Dune Sessions 02:00 - 03:00
25.30 - 26.00
26.00 - 26.30
26.30 - 27.00
27.00 - 27.30
27.30 - 28.00
Vrijdag Zaterdag Zondag
13.00 - 13.30
Arne & Marco Duits
13:00 - 15:00

Beija Flor Jewelry
Sharon Jeunink
13:00 - 16:30

Host: Danza Extravaganza

Le Lion
15:00 - 17:00
Marco Duits
Host > Afromixchicks
13:00 - 15:00

Beija Flor Jewelry
Sharon Jeunink
13:00 - 16:00

Host: Danza Extravaganza

Kremlin Disko
15:00 - 17:00
Arne
13:00 - 14:00

Beija Flor Jewelry
Sharon Jeunink
13:00 - 16:30

Host: Danza Extravaganza

Johanna Mercker
14:00 - 15:00

HighGust
15:00 - 16:00

Marco Duits
16:00 - 17:00
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
Carol Ve
17:00 - 19:00
KERK! & Du Chatinier
Host: Afromixchicks
Suave Armor
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Guy Gravier
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
Scrap Coco
Johanna Mercker
Maraboutage System Sound
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
Maraboutage System Sound
Scrap Coco
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
22.30 - 23.00
23.00 - 23.30
23.30 - 00.00
24.00 - 00.30
24.30 - 25.00
Vrijdag Zaterdag Zondag
13.00 - 13.30
Mensen zeggen dingen
Lay Back Hard
Egg Coins/Midnight Monkey\\\'s

Mensen zeggen dingen
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
Lay Back Hard
Egg Coins/Midnight Monkey\'s
Meer dan Gewenst
Stichting Matta
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
Meer dan Gewenst
Stichting Matta
Lay Back Hard
Egg Coins/Midnight Monkey\\\'s
Marshmallow Valley
NEPCO
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Marshmallow Valley
NEPCO
Marshmallow Valley
NEPCO
20.30 - 21.00
21.00 - 21.30
21.30 - 22.00
22.00 - 22.30
22.30 - 23.00
23.00 - 23.30
23.30 - 00.00
24.00 - 00.30
24.30 - 25.00
Vrijdag Zaterdag Zondag
07.00 - 07.30
Ochtendyoga
Ochtendyoga
07.30 - 08.00
08.00 - 08.30
08.30 - 09.00
09.00 - 09.30
Dagopening Temple of Peace met gong
Dagopening Temple of Peace met gong
09.30 - 10.00
Silent Time
Storytelling
10.00 - 10.30
10.30 - 11.00
11.00 - 11.30
Inspirational talks

Inspirational talks
Silent Time
11.30 - 12.00
12.00 - 12.30
12.30 - 13.00
Inspirational talks

Inspirational talks
13.00 - 13.30
Dagopening Temple of Peace met gong
Inspirational talks

Inspirational talks
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
Inspirational talks

Inspirational talks
14.30 - 15.00
Inspirational talks
15.00 - 15.30
Kiwi talks
15.30 - 16.00
Inspirational talks

Inspirational talks
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
Kinder ritueel
17.00 - 17.30
Amenti Collective talks
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
Silent Time
Silent Time
Silent Time
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
Openingsceremonie Tempel
20.30 - 21.00
Inspirational talks
21.00 - 21.30
Sluitingsceremonie 'burn'
21.30 - 22.00
Inspirational talks
22.00 - 22.30
Filmvertoning: Down to Earth
Inspirational talks
22.30 - 23.00
23.00 - 23.30
Filmvertoning 22: The Light Codes van HI-FI Mystery School
(Jeroen van Meeteren)
Bijzonder afsluiting Tempel
23.30 - 00.00
Vrijdag Zaterdag Zondag
13.00 - 13.30
Caravan Obscura
Maaike de Wild
13:00 - 17:00

Beeldstation
Bianca Runge
doorlopend

Kunstcaravan
Udo Filon
doorlopend

Lighted Trailer
Ralf Bessems
doorlopend

Robotic Trash Dump
Hilde van Gend
doorlopend

de Kaartencaravan
Miss Meliz
15:00 - 17:00

de Kaartencaravan
Miss Meliz
19:00 - 21:00
de Kaartencaravan
Miss Meliz
13:00 - 16:00

Caravan Obscura
Maaike de Wild
13:00 - 17:00

Beeldstation
Bianca Runge
doorlopend

Kunstcaravan
Udo Filon
doorlopend

Lighted Trailer
Ralf Bessems
doorlopend

Robotic Trash Dump
Hilde van Gend
doorlopend

de Kaartencaravan
Miss Meliz
18:00 - 20:00
de Kaartencaravan
Miss Meliz
13:00 - 16:00

Caravan Obscura
Maaike de Wild
13:00 - 17:00

Beeldstation
Bianca Runge
doorlopend

Kunstcaravan
Udo Filon
doorlopend

Lighted Trailer
Ralf Bessems
doorlopend

Robotic Trash Dump
Hilde van Gend
doorlopend

de Kaartencaravan
Miss Meliz
18:00 - 20:00
13.30 - 14.00
14.00 - 14.30
14.30 - 15.00
15.00 - 15.30
15.30 - 16.00
16.00 - 16.30
16.30 - 17.00
17.00 - 17.30
17.30 - 18.00
18.00 - 18.30
18.30 - 19.00
19.00 - 19.30
19.30 - 20.00
20.00 - 20.30
20.30 - 21.00
No events available!