ContactContact

Algemeen: info@mandalafestival.com

Projectmanager, locatie en omgeving: Danielle Smeets – danielle@extrema.nl

Leveranciers voor productie-aanvraag:: Guido van Lent – guido@extrema.nl

Productie operationeel: Willem de Leeuw – willem@mandalafestival.com

 

Marketing/mediapartners: Lana van Stiphout – lana@extrema.nl

Pers: Victor Verstraelen – victor@extrema.nl

Sponsoring en catering: Wieteke van Berkom – wieteke@extrema.nl

Muziekprogramma: Chafik Benhmidouch – chafik@mandalafestival.com

 

Creator hostings, projecten of activiteiten:

Aanvragen via registratieformulier: https://mandala.holiday/creators-2/creators/ (gesloten)

Merel Kuilder – merel@mandalafestival.com (niet voor aanvragen)

Verkoopstands:

Aanvragen via registratieformulier: https://mandala.holiday/creators-2/creators/ (gesloten)

Alba Otten Hernández – alba@mandalafestival.com (niet voor aanvragen)

 

Administratie:

Sturen van offertes of facturen altijd vermelden:

In subject altijd vermelden: Mand18 – *Afdelingsnaam – T.a.v: e-mail contactpersoon – Naam van bedrijf/organisatie

Mailen naar info@mandalafestival.com

Aub geen offertes of facturen via post versturen

Liefst in Google spreadsheet of documenten/PDF.

Vragen over betalingen: Mailen naar jouw contactpersoon